067 797 88 46    073 797 88 46

Family Baluk

Одного разу на вихідних, ми нашою великою сім'єю заїжджали на машині у двір нашого будинку, він же - наш улюблений «Світлячок». Старший син осмислено так, романтично заявив: "Тату, мам! "Світлячок" - це садочок нашої мрії!!!". На душі від цього дитячого одкровення стало пронизливо радісно! Так от наші діти так відчувають, думають і говорять! В унісон з нами - Ірою і Русланом - батьками чотирьох (як любить говорити Руслан, поки чотирьох) славних і улюблених дітей.

А починалося все тоді, коли власні діти були з нами лише у мріях і планах. Ми, спільно з однією сімейною парою організували місце, де могли вчитися, розвиватися малюки з одного року до семи. Нічого особливого -невигадлива, але цікава і професійно підготовлена програма. Ми малювали, ліпили, читали казки і вчили вірші, грали. Організувати таку групу не було складно, тому що я - вчитель молодших класів, педагог не лише за освітою, але й за покликанням. Працювала в школі з дітьми з особливими потребами (дітки з особливостями розвитку, з неблагополучних сімей тощо). Отримала досвід роботи з малюками й «на посаді» нянечки в сім'ї.

Без перебільшення можна сказати, що найважливішим і ключовим моментом була наша щира любов, захоплення і безустанний інтерес до дітей. Ці маленькі, і водночас найбільші дива світу, для нас – невичерпне джерело досвіду, сили та натхнення! Ще тоді 10 років тому,ми для себе вирішили, що наші вихованці насамперед мають навчитися любити людей і життя в усіх його проявах, прощати і будувати глибокі й близькі людські стосунки. Ось з цією місією ми досі і живемо, працюючи кожен день на благо всіх дітей, які до нас приходять.

Ірина та Руслан

Ми на Facebook