067 797 88 46    073 797 88 46

Відповіді на типові запитання


1. З якого віку берете діток?

З двох років. За бажання батьків і якщо є така можливість, беремо діток і з рочку. Пробуємо, дивимося, що б малюкові було комфортно в колективі. Готові до всіх труднощів, пов'язаних з найменшими. Привчання до горщика, до самостійної їжі і одягання – такі питання у нас вирішуються легко і швидко. Якщо маленькі плачуть, ми терпляче приділяємо особливу увагу - качаємо, носимо, співаємо, відволікаємо.

2. Скільки діток в саду?

Малюків до чотирьох років 10 в групі. Дітей з 4-7 років шістнадцять. Дітки разом грають, відпочивають, таким чином створюємо ефект багатодітній сім'ї, де виховується турбота про молодших і легше прищеплюються нові навички, адже повторювати за дітьми, нехай і старшими, набагато легше, ніж за дорослими. На заняття дітки діляться на групи залежно від віку.

3. Яке у вас харчування?

Харчування 5-разове, майже санаторного типу, дієтичне, мало солі, різні рослинні олії. Дотримуємося принципів роздільного харчування - діти їдять індичку і морську рибу з овочевими салатами із зеленню, іноді і з цибулькою і часничком вприкуску. Нічого не смажимо - запікаємо, тушкуємо. Замість цукру - мед. Воду п'ємо з фільтра до їжі. Випікаємо бездріжджовий хліб з борошна грубого помелу, плюс експерименти - борошно не лише пшеничне, насіння, горіхи, родзинки. Молочні продукти і яйця замовляємо у перевіреного фермера. Окремий прийом їжі - фруктовий - цілий рік. Дозволяємо дітям приносити улюблену їжу з дому. Детальніше можна почитати тут.

4. Скільки дорослих працює з дітьми?

З кожною групою працює вихователь і є няня, яка допомагає протягом дня.

5. Чи берете діток на неповний день? На кілька днів на тиждень?

За наявності вільних місць у групі можемо пристосувати графік до побажань батьків. У цьому питанні для нас головне - гнучкість і відкритість до діалогу - як у сім'ях, тому домовитися можемо про будь-який індивідуальний графік.

6. Чи є можливість залишити дитину після 19:00?

За додаткову оплату залишаємо діток і після 19:00 і на вихідні.

7. Чи можуть батьки бути якийсь час з дитиною, що б адаптувати до колективу?

Так. Ми - за плавну адаптацію. І нам нічого приховувати :) Ми готові почути критику, пораду, відповісти на всі питання. Тато, мама, бабуся можуть бути стільки часу у нас, скільки буде необхідно, що б малюк надалі залишався спокійно.

8. Чи є у вас досвід роботи з дітками ЗПР, з діагнозом аутизм, гіперактивність?

Так, працюємо з дітьми десять років, за час роботи брали діток і з особливими потребами. І успішно привчаємо «звичайних» діток реагувати на «особливих» - з турботою і увагою. Вкладаємо в їх світлі голівоньки, що всі діти - хороші, і якщо хтось просто відрізняється, то тільки тому, що він - інший. Глузування, жорстокість, нерівність - виключені в принципі!

9. Чи працюєте ви влітку? Чи є у вас канікули?

Ми працюємо весь рік. Влітку працюємо, як літня дача. Проводимо багато часу на вулиці, купаємося в басейні. Заходимо додому тільки для сну і обіду. Освітніх занять влітку немає - лише творчі. Канікули з 1 по 9 січня.

Ми на Facebook